ElliottWave - Teoria Fal Elliotta - fale Elliotta poprawne oznaczanie w praktyce

INFORMACJA O EBOOKACH:

Ebook to elektroniczna wersja książki w formacie PDF, mobi lub ePub.

 

Aby korzystać z ebooka musisz mieć zainstalowane oprogramowanie do odczytu plików elektronicznych (np. bezpłatny Adobe Reader, Adobe Digital Edition, ePub Reader, mobi Reader) lub aplikację na urządzeniu mobilnym (np. Adobe Reader, PocketBook Reader). Po zainstalowaniu aplikacji do czytania, należy pobrać ebooka w wybranym formacie. Pobrany plik należy otworzyć w programie odczytującym pliki elektroniczne. Można też skorzystać z przeglądarki internetowej z pluginem pozwalającym na czytanie formatu PDF, mobi lub ePub. W celu sprawdzenia, jakie formaty obsługuje Twoje urządzenie (lub program), należy zapoznać się z jego instrukcją obsługi lub specyfikacją na stronie producenta.

 

 

Format PDF

Format plików służący do prezentacji, przenoszenia i drukowania treści tekstowo-graficznych, stworzony i promowany przez firmę Adobe Systems. Jego zaletą jest fakt, że odpowiada wizualizacji książki papierowej. Ebooki w formacie PDF najlepiej czytać na urządzeniach z dużym ekranem np. na komputerach PC, laptopach czy tabletach ze względu na takie cechy funkcjonalne, jak sztywny układ tekstu, zaimplementowaną czcionkę podział na akapity itp. Do czytania najlepiej użyć bezpłatnego Adobe Reader.

 

 

Indywidualizacja eBooka

Książki elektroniczne zakupione w ramach blogu elliottwave.pl są indywidualnie oznaczane. Oznaczanie pliku dotyczy warstwy wizualnej (informacja o właścicielu pliku widoczna jest w książce) oraz warstwy technicznej (unikalny identyfikator zaszyty jest w pliku w sposób niewidoczny dla Użytkownika). Ten sposób oznaczania wynika z faktu, że każda książka (również w wersji elektronicznej) jest chroniona prawami autorskimi, co wymaga od wydawcy kontroli nad udostępnianym plikiem. Oznaczenie pliku w sposób wyżej opisany nie utrudnia w żaden sposób korzystanie z eBooka. 

 

 

Home      Blog     eBook#1     Przykłady     Kurs#1     eBook#2      Kontakt

© 2022 elliottwave.pl

Regulamin

Polityka prywatności i cookies

Zaprojektowane i wdrożone przez Activus